POŻYCZKI w UK Online
Aplikacja po Polsku
Natychmiastowa Decyzja 24/7

Pożyczki w UK Pytania i Odpowiedzi


Jak mogę aplikować o pożyczkę w UK?

Prosto wypełnij aplikację online wciśnij zielony przycisk „Aplikuj Teraz”, a decyzję otrzymasz w przeciągu sekund.

Ile mogę pożyczyć?

Możesz pożyczyć od £100 do £5000 na okres od 3 do maksymalnie 36 miesięcy.

Ile będę musiał oddać?

Kwota pożyczki, którą będziesz musiał oddać zależy od pożyczkodawcy z którym została zawarta umowa i czasu spłaty pożyczki.

Pożyczka w UK Aplikacja Online

Jak mogę wykorzystać pożyczone pieniądze?

Nie ma restrykcji jak wykorzystasz pożyczkę, pożyczasz na dowolny cel.

Jak długo pożyczone pieniądze wędrują na moje konto bankowe?

Pożyczone pieniądze możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia. Zależy to w głównej mierze od Twojego banku czy ten akceptuje szybkie płatności.

Jak spłacę pożyczkę?

Spłata odbywa się automatycznie, pieniądze są pobrane z Twojej karty debetowej zgodnie z ustaloną datą. Nie musisz robić nic czy też wypełniać formularzy.

Czy informacje które wpisuję są bezpieczne, kiedy aplikuję o pożyczkę online w UK?

Tak są w 100% bezpieczne i zakodowane.

Czy występują opłaty z góry?

Serwis pozyczkiwuk.com jest darmowy. Nasz system dopasowywania kredytodawcy jest wolny od opłat. Otrzymujemy prowizję od pożyczkodawców i brokerów, do których Twój wniosek wędruje, kiedy zostanie zawarta umowa z pożyczkodawcą.

Co oznacza serwis dopasowywania?

Pozyczkiwuk.com jest brokerem i przedstawia Ciebie do jednego z największych paneli pożyczkodawców i brokerów w UK, żeby sprawdzić, czy są w stanie pożyczyć Tobie pieniądze. Jeśli zostałeś dopasowany z powodzeniem otrzymujesz wtedy możliwość zawarcia umowy i pożyczenia pieniędzy od pożyczkodawcy. Miej pewność, aby rozważyć informacje dostarczone Tobie przez pożyczkodawcę zanim zdecydujesz się pożyczyć. Powinieneś sprawdzić stronę pożyczkodawcy i dokumenty to pomoże zdecydować, czy pożyczka jest odpowiednia dla Ciebie.

Jakie są komplikacje spóźnionej płatności lub brakującej płatności?

Pożyczki krótkoterminowe powinny zostać użyte jako krótkoterminowe, kiedy możesz spłacić pożyczkę w przeciągu 30 dni lub w następnym dniu wypłaty. Współpracujemy z dużą liczbą pożyczkodawców, którzy mają własne polityki pożyczania i praktyki dotyczące umów pożyczania i warunków. Aczkolwiek konsekwencją braku spłaty może być:

  • Odmowa uzyskania kredytu, pożyczki w przyszłości.
  • Większe koszty kredytu zwiększone przez odsetki.
  • Raport do agencji kredytowej.

Miej zatem pewność warunków na jakich pożyczasz, jeśli wystąpi problem braku spłaty skontaktuj się z pożyczkodawcą bezpośrednio.

Czy pożyczkodawcy z panelu pozyczkiwuk.com postępują zgodnie z „Odpowiedzialnym Pożyczaniem”?

Współpracujemy z ponad 30 pożyczkodawcami i wszyscy z nich są zobowiązaniu do odpowiedzialnego pożyczania. Wszyscy pożyczkodawcy z którymi współpracujemy są zobowiązani do:

  • Pewności, że każda pożyczka oferowana jest specyficzna dopasowana do potrzeb konsumentów.
  • Oceny każdego konsumenta indywidulanie tak, czy będzie mógł spłacić pożyczkę.
  • Dostarczyć przejrzystą dokumentację pożyczki i umowy w zrozumiałej formie komunikacji.
  • Utrzymania wysokiego poziomu serwisu i satysfakcji.

Czy pozyczkiwuk.com decydują o odnowieniu mojej pożyczki?

Jako broker nie jesteśmy zaangażowani w decyzje odnowienia kredytu, pożyczki. Pozyczkiwuk.com współpracują z pożyczkodawcami, którzy mają własne polityki odnawiania pożyczek. Zachęcamy Cię do przeczytania umowy pożyczki i warunków. Jeśli masz pytania lub chcesz odnowić pożyczkę skontaktuj się z dopasowanym pożyczkodawcą bezpośrednio.

Czy mam prawo do otrzymania niezależnej porady?

Jeśli uważasz, że Twoja sytuacja finansowa wymaga porady zanim podejmiesz decyzję możesz taką otrzymać od Citizens Advice Bureau lub z fundacji zadłużenia StepChange. Te organizacje mają doświadczonych doradców, którzy będą w stanie pomóc poufnie.

Po wypełnieniu i wysłaniu aplikacji widzę inne oferty pożyczek.

Nasz serwis jest dla każdego poszukiwacza pożyczki w UK nie ważne jaka jest jego historia kredytowa, jednak ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki należy do pożyczkodawcy. Jeśli Twój wniosek został odrzucony przez wszystkich pożyczkodawców z którymi współpracujemy możesz skorzystać z innych ofert pożyczek jeśli oczywiście chcesz.