Pożyczka w UK bez sprawdzania historii kredytowej “credit check” czy to możliwe?

  Pożyczka w UK bez Credit Check może być dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących pożyczek bez sprawdzania historii kredytowej. Pożyczka w UK bez credit check to natychmiastowa decyzja a zatem i prawdopodobnie natychmiastowa pożyczka. Ale czy pożyczka w UK bez sprawdzania historii kredytowej jest możliwa?

  Dla tych, którzy chcą przyjrzeć się w jaki sposób pożyczkodawcy w UK podejmują decyzję o pożyczeniu odsyłamy tutaj.

  Pożyczkodawcy działający legalnie muszą respektować prawo a ono obecnie mówi, że każda osoba ubiegająca się o kredyt lub pożyczkę powinna przejść weryfikację pod względem zdolności kredytowej. Zdolność zależna jest od punktacji jaką taka osoba zebrała podczas swojej finansowej podróży w UK. Ma to uchronić taką osobę przed problemami finansowymi wobec trudności spłaty zadłużenia.

  Dla tych, którzy wiedzą, że ich historia kredytowa w UK jest zła bo albo spotkali się już z odmową lub sprawdzili swój ranking kredytowy wiedzą, że nie będą mogli otrzymać pożyczki w banku.

  Pożyczający ze złą historią kredytową nie mają łatwego życia, dla nich to odrobina ulgi, kiedy odkryją pożyczki gdzie przy weryfikacji akceptowany może być każdy rodzaj historii kredytowej. W taki sposób pożyczający może pożyczyć dla przykładu od £100 do £1000 przy spłacie w krótkim okresie czasu. Może pożyczyć również i więcej na dłuższy okres spłaty, lecz wtedy pożyczkodawca może zażądać poręczenia/Zabezpieczenia.

  Dlaczego historia kredytowa i credit check są tak ważne przy ubieganiu się o pożyczkę?
  Banki i instytucje finansowe opierają weryfikację wniosków o historię kredytową pożyczkobiorcy i jego ranking kredytowy. Im lepsza historia i wyższy ranking tym większe szanse na otrzymanie pożyczki.

  Każdego dnia setki osób korzystają z alternatywnych rozwiązań jakim jest pożyczka pozabankowa. Pożyczkodawcy z sektora pozabankowego dobrze rozumieją potrzeby tych którym odmawia się w banku. Sprawdzając historię kredytową kierują się innymi wytycznymi i robią to w taki sposób aby dać szansę i tym których historia kredytowa nie jest idealna.

  Dodaj komentarz