O Nas

Poszukujesz Elastycznej Pożyczki w UK? Aplikuj Teraz, a Otrzymasz Natychmiastową Odpowiedź.

Oferowane przez nas pożyczki obejumują zakres spłat od 3 do 36 miesięcy, gdzie pożyczyć możesz nawet do £5000¹

Pozyczkiwuk.com jesteśmy zarejestrowanym biznesem w UK autoryzowanym przez FCA pod numerem 912470 oraz ICO pod numerem ZA217905. Korzystając z naszego serwisu masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne.

Wypełniają przestrzeń w rynku pozostawioną przez tradycyjny overdraft jak i również niezabezpieczone pożyczki. Powód dla którego konsumenci lubią nasze pożyczki jest prosty:

  1. Mogą aplikować o pożyczkę w pełnym komforcie z własnego domu.
  2. Mogą również za pośrednictwem telefonu komórkowego z dowolnego miejsca.
  3. Realnym plusem jest to, że w przeciwieństwie do innych nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Stosując jedną z najbardziej zaawansowanych technologii dopasowania na rynku możemy mieć pewność, że nasz serwis dopasuje dla Ciebie odpowiedniego kredytodawcę zapewniając bardzo wysoki wskaźnik sukcesu.

Nie ważne więc czy jest to nowy samochód, majsterkowanie w domu lub po prostu nieoczekiwany rachunek który trzeba zapłacić my mamy pewne rozwiązanie dla Ciebie, które jest szybkie i proste. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat i oferujemy wyjątkową obsługę klienta. Sprawdź nas i przekonaj sie sam, mamy nadzieję, że sprostamy Waszym oczekiwaniom.