POŻYCZKI w UK Online
Aplikacja po Polsku
Natychmiastowa Decyzja 24/7

Zastanawiasz się czy masz szansę na otrzymanie szybkiej pożyczki?
Nic prostszego wypełnij aplikację to nic nie kosztuje - Nie pobieramy opłat za wniosek.

Tylko 4 minuty dzielą Ciebie od natychmiastowej decyzji, tyle średnio zajmuje wypełnienie aplikacji.

Otrzymaj Pożyczkę Online - Wypełnij Aplikację o Pożyczkę

x

Nie pobieramy opłat za aplikację. Po zakończeniu i wysłaniu wniosku system automatycznie rozpocznie dopasowywanie pożyczkodawcy prosimy nie zamykaj karty przeglądarki internetowej.

zamknij ×

Jeśli nie posiadasz telefonu stacjonarnego/domowego prosimy pozostawić pole "Telefon Domowy" puste, prosimy nie klikać w to pole ;). Dziękujemy

Pożyczki w UK

Reprezentatywny APR 91%. Przykład: Kwota pożyczki £500 pożyczona na 180 dni. Odsetki: £160,27 Oprocentowanie roczne 65% (stałe). Reprezentatywny APR 91% całkowita kwota spłaty: £660,27. Okres kredytowania: 3-36 miesięcy. APR stawka od 35,9% do 1294% - Twój APR będzie się opierał na Twoich indywidulanych warunkach.

¹Wniosek podlega zatwierdzeniu przez pożyczkodawcę. Nie wszyscy kredytodawcy są w stanie dostarczyć £5000.

²Po przyjęciu oferty kredytowej i wejściu w porozumienie z pożyczkodawcą, pożyczkodawca przekaże pieniądze w ciągu 24 godzin. Rozliczenie środków jest uzależnione od tego, czy bank akceptuje szybkie płatności.

³Przesłanie wniosku dopasowanie pożyczkodawcy oraz decyzja.

Nie jesteśmy pożyczkodawcą i nie udzielamy kredytów konsumenckich. Jeśli złożysz wniosek za pośrednictwem naszej strony będzie on przekazany naszym partnerom kredytowym celem rozpatrzenia go.

Nie pobieramy opłat od kredytobiorców za korzystanie z naszych usług brokerskich, ale otrzymujemy prowizję od pożyczkodawców lub innych brokerów kiedy kredytobiorca zawiera umowę o kredyt konsumencki z kredytodawcą poprzez naszą stronę. Jako broker przetwarzamy informacje które nam dostarczasz i przekazujemy do zaufanych firm trzecich, kredytodawców i pośredników którzy pomogą Tobie w aplikowaniu o pożyczkę. Aby uzyskać więcej informacji na temat jak przetwarzamy Twoje dane odwiedź naszą politykę prywatności.

We are a licensed credit brokerage business authorised by the Financial Conduct Authority as an Appointed Representative of QV Holdco Ltd, and entered on the Financial Services Register under reference number: 766075. QV Holdco Ltd is authorised and regulated by the Financial Conduct Authority and is entered on the Financial Services Register under reference number: 672826